Błyskotliwe pomysły potrzebują silnych rozwiązań.

Poznaj nasze magnesy!

Sprytne i silne

Magnesy są niezwykle atrakcyjne. Dzięki Twoim pomysłom nie można im się oprzeć.

Funkcjonalne i piękne

Dobrze wygląda. Działa jeszcze lepiej!

Proste i elastyczne

Utrzymywanie porządku. To jest proste!

Bezpieczne i pewne

Udźwig do 40 kg. Czy jesteś wystarczająco silny?

Magia magnesów

Neodym

Magnesy są wykonane ze stopu neodymu, żelaza i boru. Nawet najmniejsze magnesy mają niezwykłą supermoc - będziesz zaskoczony ich siłą.

Ponieważ magnesy neodymowe korodują w powietrzu bez powłoki, nasze magnesy fix-o-moll są niklowane, co nadaje im również wysokiej jakości srebrne wykończenie. Niektóre magnesy są również w silikonowej osłonie, która chroni delikatne powierzchnie, działa antypoślizgowo i sprawia, że magnesy są bardziej odporne na warunki atmosferyczne.

Ferryt

Magnesy ferrytowe nie są tak silne jak magnesy neodymowe, ale mają tę zaletę, że nie korodują i dlatego często są stosowane bez powłoki.

Idealnie nadają się do stosowania na zewnątrz, są odporne na wysoką temperaturę i wilgoć. Ze względu na matową powierzchnię w kolorze antracytowym łatwo je odróżnić od magnesów neodymowych. Oprócz magnesów twardych dostępne są także elastyczne taśmy magnetyczne, które doskonale nadają się do przyczepiania do nich małych, metalowych przedmiotów, ale także do magnetycznego wyposażania lekkich obiektów, takich jak np. klocki memo.

Jakiej mocy potrzebujesz?

Magnesy fix-o-moll są jednymi z najsilniejszych magnesów dostępnych obecnie na rynku. Magnesy Neodym przekonują niesamowitą siłą magnetyczną przy minimalnej objętości. Te niewielkie pakiety mogą udźwignąć do 40 kg. Są łatwe do zamocowania, można je zdjąć bez pozostawiania śladów i nadają się do wielokrotnego użytku.

< 1 kg
< 3.5 kg
< 10 kg
< 40 kg

Zapoznaj się z naszą ofertą produktów

Odkryj różne kształty i rozmiary: sześciany, stożki, haki, dyski i wiele innych - dotknij lub kliknij zdjęcia produktów, aby wyświetlić przykładowe zastosowanie.

Interesują Cię nasze magnesy?

Nie wahaj się skontaktować z nami - z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania dotyczące naszych produktów w najlepszy możliwy sposób.